• DROGA SKORPIONA

Martyna Wojciechowska


18 maja 2019 roku miało miejsce niezwykłe wydarzenie, a mianowicie spotkanie z niesamowitą kobietą, Martyną Wojciechowską. Jednak ta data jest również wyjątkowa z innego względu, równo 13 lat temu bohaterka tego wpisu osiągnęła szczyt najwyższej góry świata, a relację z tej niesamowitej wyprawy miałem usłyszeć w Poznaniu podczas festiwalu Getaway.

Podróżniczka zabrała nas w podróż do czasów swojego dzieciństwa, gdy już wtedy wyróżniała się na tle najmłodszych, a zwłaszcza dziewczynek. Wiara w to, że można stać się kimkolwiek się zapragnie i osiągnąć wszystkie postawione przed sobą cele pozostała żywa do dnia dzisiejszego. Stąd hasło „NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”. I rzeczywiście jeśli spojrzymy na listę osiągnięć Martyny, to hasło nabiera siły i staję się bardzo prawdziwe. Mama, pisarka, podróżniczka, kierowca rajdowy, dziennikarka, zdobywczyni Korony Ziemi

to jedne z wielu tytułów, którymi można ją określić, a mimo tak ogromnej popularności i sukcesów jest przede wszystkim bardzo serdecznym człowiekiem. Ze szczerością opowiada o swych dobrych, ale również bardzo traumatycznych przeżyciach z wypadku samochodowego na Islandii, jest otwarta i ciepła. Mimo widocznego zmęczenia cierpliwie podpisuje autografy i fotografuje się z fanami, którzy czekają w bardzo długiej kolejce. Martyna Wojciechowska z całą pewnością jest żywą legendą i wzorem do naśladowania. Swoimi czynami przybliża nam inny świat i sprawia, że jest on lepszy, a swoich fanów obdarowuje ogromną inspiracją i siłą do realizacji swoich marzeń. W końcu niemożliwe nie istnieje!
16 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie